Tělový olej s vůní citronové trávy

Prémiová kolekce krásné tělo

s vůní citronová tráva

Dostupnost Skladem
390 Kč
Tělový olej s vůní citronové trávy
K8604+
Tip

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Tělový olej

Tento jedinečný tělový olej vás zahltí úžasným pocitem, výživou a hydratací s vůní kterou si zamilujete. KK tělový a koupelový olej s vysokým obsahem rostlinných silic zpříjemní také vaši masáž a umocní váš prožitek. Obsahuje směs luxusních olejů - mandlový, makadamový, bergamont, citronovou trávu. Bergamot a citronová tráva mají značné zvláčňující účinky, a proto se ve východní medicíně využívají k omlazujícím procedurám.

Objem balení
200 ml

Obsahuje
směs luxusních olejů

Jak používat tělový olej s vůní citronové trávy?

Olej je vhodný pro každý typ pleti. Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku nebo přibližně 5 ml do koupele. Olej je vhodný rovněž k relaxačním, sportovním a aromaterapeutickým masážím. Receptura neobsahuje látky se zvýšenou pěnivostí, proto je možné olej použít také do vířivých van.

Co obsahuje koupelový a masážní olej KK?

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Citrus Bergamia Leaf Oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Tocopheryl Acetate, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool

Upozornění:

Bergamot vyvolává přecitlivělost pleti na sluneční paprsky, proto po jeho použití není vhodné vycházet na přímé slunce! Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.