Celulymfit: Gel na celulitidu

Lymfodrenážní kompozice proti celulitidě 

Dostupnost Skladem
490 Kč
Celulymfit: Gel na celulitidu

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Gel na celulitidu

Originální masážní lymfodrenážní kompozice ve formě gelu s vysokým obsahem biologicky aktivních látek, rostlinných extraktů a silic, které pomáhají vyplavovat z organismu nežádoucí látky.

gel-na-celulitidu-od-kk-kolagenu

luxusni-gel-na-celulitidu

Výhody prémiového KK Celulymfit

Jedinečné složení nabité účinnými látkami viditelně eliminuje projevy celulitidy a špatně fungující lymfatický systém. Urychluje regeneraci po zvýšené fyzické zátěži. Podporuje snižování otoků, je vhodný pro osoby se syndromem tzv. „těžkých nohou“ a pro sportovce.

Jak používat Celulymfit gel na celulitidu?

Aplikujte na cílovou oblast několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a do otevřených ran. Pro zvýšení účinku doporučujeme nanést na cílovou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Po aplikaci přípravku nevycházejte na přímé slunce, mohlo by dojít ke zcitlivění pokožky na sluneční záření.

Obsah balení
200 ml

Používání
několikrát týdně

Co obsahuje lymfodrenážní kompozice proti celulitidě

Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Juniperus Communis Fruit Oil, Rutin, Aesculus Hippocastanum Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Menthol, Mentha Piperita Oil, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Cupressus Sempervirens Oil, Equisetum Arvense Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Cinnamon leaf Oil , Citrus Grandis Peel Oil, Phenoxyethanol, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, D-limonene, Linalool.