O KK Kolagenu

Kvalita na prvním místě

KK Kolagen je zcela exkluzivní produkt, za jehož zrodem stojí česká fitness trenérka a choreografka Kateřina Kosíková. Jeho inovativní složení s hydrolyzovaným kolagenem Peptan® v gramáži 5000 mg v denní dávce nemá na českém trhu obdoby. Tento vyvážený komplex jednoho z nejsilnějších kolagenů, kyseliny hyaluronové, vitamínů a minerálů byl speciálně vyvinut pro dlouhodobé každodenní užívání a uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Nezáleží na tom, zda jste aktivní sportovec, zotavujete se po úrazu, hodláte podstoupit operaci měkkých tkání, zákrok na klinice estetické medicíny, trápí Vás ekzém, špatná kvalita vlasů, nebo jen toužíte opět vypadat zdravě. KK Kolagen byl speciálně navržen pro spokojenost všech žen i mužů v každé životní etapě.

Nespokojte se s kompromisy a dopřejte svému tělu absolutní luxus mezi doplňky stravy.

Očima autorkykatka1

„Před několika lety se na mém těle začalo naplno projevovat extrémní pracovní vytížení, které ruku v ruce s postupujícím věkem napáchalo obrovské škody. Začaly mě trápit předčasné vrásky, propadlé tváře i povadlá kůže. Vypadala jsem hrozně a stejně tak jsem se i cítila. Nebyla jsem ochotná se s tím smířit a začala hledat řešení. Postupně jsem vyzkoušela široké spektrum kolagenových produktů z internetu i lékáren za desítky tisíc korun. Nečekala jsem od nich zázraky, ale k mému zděšení nebyla po jejich užívání na mém těle vidět prakticky žádná změna. A právě tehdy se mi v hlavě začala rodit myšlenka na vývoj vlastního kolagenového komplexu, který bude obsahovat přesně to, co slibuje, a nebude se schovávat za klamavou reklamu. Po dlouhém procesu vývoje provázeného nesčetnými konzultacemi s odborníky, testováním a prvních úspěších, jsem se rozhodla vypustit KK Kolagen do světa. A výsledky mě utvrdily v přesvědčení, že to, co dělám, má smysl.“

Tajemství přirozené krásy

Jak se Vaše tělo cítí uvnitř z něj vyzařuje i navenek. Každý už dnes ví, že kvalitní strava, dostatek spánku, pitný režim a pravidelný pohyb jsou základ. Díky KK Kolagenu nyní svému tělu můžete dopřát ještě něco navíc. Řada konkurenčních výrobků láká své zákazníky na krátkodobé kolagenové kúry, které slibují doslova zázraky. Výsledkem je pak často zklamání, protože stejně jako u jakéhokoliv jiného potravinového doplňku, je i u kolagenu pro efektivitu jeho užívání naprosto stěžejní pravidelnost a dlouhodobost. Složení KK Kolagenu bylo speciálně navrženo pro každodenní konzumaci, a díky obsaženým složkám blahodárně působí také na imunitní systém a celulitidu. Vsaďte na jeho sílu a získejte zpět svou přirozenou krásu.

Člověk vs. ryba

Kladete si otázku, zda je pro člověka vhodnější mořský kolagen nebo kolagen savčího typu? Kolageny vodních živočichů obsahují méně prolinu a hydroxyprolinu než kolageny savčí. Tyto aminokyseliny jsou důležité pro tvorbu pevné kolagenní trojšroubovice. Těla vodních živočichů jsou při pohybu ve vodě nadnášena a díky tomu ryby nepotřebují tak pevné kosti a chrupavky jako savci. Ve srovnání s těmi lidskými jsou kosti ryb méně kalcifikovány, jsou měkčí a jemnější. Kolagen savčího původu obsažený v KK Kolagenu, je tomu lidskému výrazně bližší než mořský, a pro jeho doplňování je tak mnohem vhodnější.

Na detailech záleží

product2

Každá dávka KK Kolagenu je balena v samostatném sáčku, který je plněný speciální technologií. Ta zajišťuje nadýchanost a dokonalou rozpustnost kolagenového prášku, díky čemuž je možné ho v těle optimálně vstřebat. Toto balení je velmi praktické. Sáček můžete mít neustále u sebe a je Vám k dispozici přesně ve chvíli, kdy ho budete potřebovat. To ocení především ti, kdo mají problém s pravidelným užíváním. KK Kolagen je zcela komplexní výrobek, který již nevyžaduje užívání žádných dalších doplňků – veškeré důležité složky, jako vitamín C nebo kyselina hyaluronová, jsou v něm obsaženy.