O KK Kolagenu

Kvalita na prvním místě

KK Kolagen je zcela exkluzivní produkt, za jehož zrodem stojí česká fitness trenérka a choreografka Kateřina Kosíková. Jeho inovativní složení s hydrolyzovaným kolagenem Peptan® v gramáži 5000 mg v denní dávce. společně s kyselinou hyaluronovou, vitamíny a minerály. Tento vyvážený drink, byl vyvinut aby uspokojil i ty nejnáročnější. Nezáleží na tom, zda jste aktivní sportovec, zotavujete se po úrazu, hodláte podstoupit operaci měkkých tkání, zákrok na klinice estetické medicíny, trápí Vás ekzém, špatná kvalita vlasů, nebo jen toužíte opět vypadat a cítit se krásně. KK Kolagen byl speciálně navržen pro spokojenost všech žen i mužů v každé životní etapě.

Nespokojte se s kompromisy a dopřejte svému tělu doplňky stravy dle vašich potřeb.

Očima autorkykatka1

„Před několika lety se na mém těle začalo naplno projevovat extrémní pracovní vytížení, které ruku v ruce s postupujícím věkem napáchalo obrovské škody. Začaly mě trápit předčasné vrásky, propadlé tváře i povadlá kůže. Vypadala jsem hrozně a stejně tak jsem se i cítila. Nebyla jsem ochotná se s tím smířit a začala hledat řešení. Postupně jsem vyzkoušela široké spektrum kolagenových produktů z internetu i lékáren za desítky tisíc korun. Nečekala jsem od nich zázraky, ale k mému zděšení nebyla po jejich užívání na mém těle vidět prakticky žádná změna. A právě tehdy se mi v hlavě začala rodit myšlenka na vývoj vlastního kolagenového komplexu, který bude obsahovat přesně to, co slibuje. Po dlouhém procesu vývoje provázeného nesčetnými konzultacemi s odborníky, testováním a prvních úspěších, jsem se rozhodla vypustit KK Kolagen do světa. A výsledky mě utvrdily v přesvědčení, že to, co dělám, má smysl.“ 

 

Od první myšlenky na vytvoření produktu, který by mi osobně pomohl dosáhnout spokojenosti, až po jeho uvedení na trh, jsem se rozhodla jít dál. Postupně vznikaly nové nápady, projekty a produkty, které byly vždy primárně zaměřeny na mé potřeby a aktuální situace. Každý produkt jsem vytvářela pro sebe, abych byla spokojená a dosáhla očekávaného efektu.

Tajemství přirozené krásy

Jak se cítí vaše tělo uvnitř, tak se i projevuje navenek. Víme, že kvalitní strava, dostatek spánku, pitný režim a pravidelný pohyb jsou klíčové pro celkové zdraví. KK Kolagen může být vaším partnerem pro ještě větší péči. Často se setkáváme s lákadly a zázračných drinků, které slibují rychlé výsledky. Nicméně kvalitní strava, zdravý životní styl a dostatek spánku společně s užíváním doplňků stravy, vyžaduje celkovou péči o sebe sama pro dosažení efektivních výsledků. Složení KK Kolagenu je komplexní, není to jen obyčejný kolagen je to můj/váš beauty drink.

Člověk vs. ryba

Kladete si otázku, zda je pro člověka vhodnější mořský kolagen nebo kolagen savčího typu?KK Kolagen, který byl prvně uveden na trh, byl savčího původu /pro svoje opodstatnění a také faktu, že je nejbližší člověku. Vzhledem k rostoucímu zájmu a žádostem jsme rozšířili naši nabídku o mořský kolagen. Každý typ kolagenu má své vlastní charakteristiky a přínosy, a naše rozšíření nabídky nám umožnilo lépe vyhovět potřebám našich zákazníků.Ať už preferujete mořský nebo savčí kolagen, každý typ má své vlastní charakteristiky a přínosy.

Na detailech záleží

product2

Každá dávka KK Kolagenu je balena v samostatném sáčku, který je plněný speciální technologií. Ta zajišťuje nadýchanost a dokonalou rozpustnost kolagenového prášku, díky čemuž je možné ho v těle optimálně vstřebat. Toto balení je velmi praktické. Sáček můžete mít neustále u sebe a je Vám k dispozici přesně ve chvíli, kdy ho budete potřebovat. To ocení především ti, kdo mají problém s pravidelným užíváním. KK Kolagen je zcela komplexní výrobek, který již nevyžaduje užívání žádných dalších doplňků – veškeré důležité složky, jako vitamín C nebo kyselina hyaluronová, jsou v něm obsaženy.

KK Kolagen už není jen o kolagenu, ale jde i o doplňky stravy a kosmetiku vyráběnou v České republice, a také doplňkový sortiment vyráběný v EU i mimo EU.