Hydrafix: Hydratační mlha s kyselinou hyaluronovou

Nezapomínejte během dne intenzivně hydratovat vaši pokožku. Hydratační mlha s bohatým obsahem kyseliny hyaluronové, aloe vera a panthenolu dokonale pleť zklidní, vyhladí a ochrání před nečistotami. Hydratace během dne nikdy nebyla snazší.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 460 Kč
Hydrafix: Hydratační mlha s kyselinou hyaluronovou

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Hydratační mlha s kyselinou hyaluronovou

Poskytněte vaší pokožce dokonalou a dlouhodobou hydrataci s KK Hydrafix, který uhasí žízeň vaší pleti kdykoli během dne. Tento přípravek vám doma zaručeně nesmí chybět! Hydratační mlha slouží jako aktivátor, pomůže k fixaci make-up, nebo jej můžete použít jako sérum před nanesením krému.

Sprej pro okamžitou hydrataci obsahuje mikroskopické kapénky nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a aktivní látky pro zajištění lepšího a efektivního průniku do hloubky pleti.

Účinky hydratačního spreje

KK Hydrafix můžete díky svému bohatému složení kyseliny hyaluronové, panthenolu, aloe vera a kolagenu používat kdykoliv během dne. Při každodenní aplikaci dodáte vaši pleti absolutní luxus, výživu a neskutečnou dávku hydratace.

Panthenol a aloe vera vaši pokožku dokonale zklidní, zhydratuje a ochrání ji před transepidermální ztrátou vody. Tenký film z dvou různých polysacharidů, který váže vodu a pleť vyhlazuje, působí jako ochranný štít proti nečistotám.

Jak používat hydratační mlhu s kyselinou hyaluronovou

Se zavřenýma očima nastříkejte na obličej 2–3 dávky přípravku ve vzdálenosti cca 20 cm. Pro cílenou hydrataci používejte hydratační mlhu jako tonikum před aplikací kosmetických přípravků nebo na závěr přes make-up pro dosažení dokonale hladkého vzhledu pleti. Aplikaci můžete opakovat kdykoliv během dne.

Objem balení
100 ml

Obsahuje
panthenol a aloe vera

Výhody hydratační mlhy Hydrafix

  • dlouhodobá a intenzivní hydratace pleti kdykoliv během dne
  • fixuje hydrataci
  • efektivně proniká hluboko do pleti
  • viditelně redukuje jemné linky a vrásky
  • regeneruje strukturu kůže
  • chrání před nečistotami
  • pleť je viditelně hladší
  • zklidňuje pokožku

S čím můžete Hydrafix kombinovat

Pro dokonale hydratovanou pleť, prožívejte každý den čistící tonikum s kyselinou hyaluronovou a obsahem kolagenních peptidů. Dále neváhejte vyzkoušet intenzivní pleťové sérum kyseliny hyaluronové nebo bio švestkový olej, který skvěle působí proti tvorbě pigmentových skvrn.

Z nynějších novinek KK kosmetiky lze Hydrafix použít k fixaci rozjasňovače pleti nebo luxusního rozjasňujícího oleje Shimmer Bronze. Přípravek můžete také kombinovat s opalovacími přípravky během slunění.

Upozornění:
Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.