Hydrolyzovaný KK kolagen drink SUMMER by GABI

Léto je tady a my Vám představujeme jedinečnou novinku - hydrolyzovaný kolagenní drink SUMMER by Gabriela Wolfová. Kolagen jsme upravili dle přání a požadavků tohoto ročního období. Tento kolagen je výjimečný svým složením. Je obohacen o BETA KAROTEN, Sipernat 22, vitamín B1, B2, B3, B6, B7, B9 a B12.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 590 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagen drink SUMMER by GABI

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Představujeme vám naši novinku mezi KK kolageny, na kterou jsme velmi hrdí. Ve spolupráci s Gabrielou Wolfovou, jsme si pro vás připravili jedinečný doplněk stravy SUMMER KOLAGEN DRINK s příchutí MANDARINKA + HRUŠKA, který je určen pro letní období.

Výjimečností tohoto kolagenu je složení, které bylo navrženo přesně dle potřeb tohoto ročního období:

Dopomáhá k udržení opálení pokožky, chrání, hydratuje a vyživuje vaši pokožku, vlasy, nehty.

Kolagen Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Prémiový kolagen obsahuje komplex vitamínů a minerálů a přesně definovaný poměr složek podporující imunitu.

Kolagenový drink SUMMER obsahuje hydrolyzovaný rybí kolagen, kyselinu hyaluronovou, vitamín C, E a vitamíny a minerály, B-complex - /vitamín B1,2,3,6,9,12. Beta karoten, Sipernat 22, vitamín B5.Dále obsahuje minerální látky zinek, hořčík a vlákninu inulín. Díky vysokém obsahu antioxidantů dopomáhá zlepšovat metabolismus a pomáhá na cestě za ideální postavou.

Bioaktivní kolagen je nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle a patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. Je to důležitá součást kůže, nehtů a vlasů. Po 20 letech se proces tvorby kolagenu v těle zpomaluje, takže pokožka ztrácí svou pevnost a pružnost v průběhu let začnou se objevovat první vrásky.

Snížení množství kyseliny hyaluronové způsobuje to, že se pokožka dehydratuje a opadne. Hydrolyzovaný kolagen je protein se specifickým složením aminokyselin a dobrou biologickou dostupností. Obsahuje malé molekuly kolagenu, které se účinně absorbují do pokožky a podávají se zevnitř. Kyselina hyaluronová vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a přispívá k udržení zdravé pokožky. Bioaktivní kolagenní peptidy.

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru.

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Vitamin B1 přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie a správnému fungování srdce.

Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální činnosti.

Vitamin B9 je nezbytný pro syntézu nukleových kyselin, při krvetvorbě.

Vitamin B12 je důležitý pro správnou krvetvorbu a je nezbytný pro správnou funkci nervového systému.

Vitamin B3 napomáhá ke snižování hladiny cholesterolu v krvi.

Magnesium hraje důležitou roli v metabolismu energie, syntéze bílkovin či DNA. Je nepostradatelný zejména pro správné fungování svalů a nervového systému.

Zinek se podílí na velmi složitém procesu, který přispívá k regeneraci pokožky a zvyšuje její elasticitu.

Vitamín E patří mezi nejdůležitější antioxidanty, blahodárně působí na lidský organismus a plní vněm celou řadu významných funkcí.

Co obsahuje KK Kolagen s příchutí

1 sáček obsahuje:

Rybí hydrolyzovaný kolagen - 5000 mg, magnézium ve formě hořečnaté soli kyseliny citronové- 120mg (32% RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C ve formě kyselina L-askorbová - 100mg (125% RHP); sodná sůl kyseliny hyaluronové - 75 mg, Vitamin B5 - 33 mg (550% RHP) , vitamin E ve formě DL-alfa-tokoferyl acetát - 24 mg (200% RHP), zinek ve formě glukonát zinečnatý - 10,32 mg , niacin - 8 mg (50% RHP), vitamin B2 - 1,4 mg (100% RHP); vitamin B6 (100% RHP)- 1,4 mg, vitamin B1 - 1,1 mg (100% RHP), kyselina listová - 0,2 mg (100% RHP), Biotin - 0,05 mg (100% RHP) , vitamin B12 - 2,5 ug (100% RHP), aroma mandarinka, aroma hruška, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, inulin

Sladila: Sukralóza, Glykosidy Steviolu

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

1× denně 1 sáček vysypat do 200 ml vody, dobře promíchat a vypít.

Doporučení: Abyste dosáhli slibovaného efektu, je důležité KK kolagen užívat pravidelně a dlouhodobě. Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá denní dávka balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické, a tak můžete mít sáček neustále u sebe v kabelce.

Upozornění: Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15-25 °C.

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu.

BALENÍ: 30 SÁČKŮ

Vyrobeno v ČR

KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, ič: 73861774