Dárkový poukaz KK kolagen drinků na 1 rok

Kolekce KK kolagenu na celý rok za zvýhodněnou cenu. Každá žena tajně touží po přirozené kráse, klíčem k úspěchu je vždy ale pravidelnost a dlouhodobá péče o své tělo zevnitř a také z venku.

 

Dostupnost Skladem
19 080 Kč 14 310 Kč
Dárkový poukaz KK kolagen drinků na 1 rok
Voucher web2
Tip
19 080 Kč

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Dárkový poukaz na KK Kolageny po celý 1 rok 

Kolekce KK kolagenu na celý rok za zvýhodněnou cenu. Každá žena tajně touží po přirozené kráse, klíčem k úspěchu je vždy ale pravidelnost a dlouhodobá péče o své tělo zevnitř a také z venku. Zakoupením tohoto voucheru získáváte produkty na celý rok s 25% slevou, dárkovým balením, a dárkem který opravdu potěší.

Po obdržení našeho nádherného vstupního balíčku s 2 ks KK Kolagenu a dárkového voucheru, získáváte následující měsíc vždy další novou měsíční dávku KK Kolagenu dle vlastního výběru. To znamená, že po celý rok každý následující měsíc vám přijde domů luxusní balíček - bez starostí, objednávek apod, pouze si vyberete emailem příchuť. Každý měsíc vám přijde email s dotazem, jakou příchuť budete chtít na další měsíc.

Co obsahuje dárkový voucher?

  • Kolekci kk kolagenu na celý rok
  • Krásné dárkové balení 
  • Luxusní dárkový voucher 
  • Kolagen dle vlastního výběru - při objednání voucheru do objednávky zadejte poznámku, kde si vyberete příchuť kolagenů, které vám zašleme ve vstupním balíčku
  • Dárek


Darujte ženám to po čem tajně touží a nechte starost a péči na nás. Protože to jak se o sebe staráme dnes, se projeví na tom, jak budeme vypadat za pár let.