Dárkový poukaz KK kolagen drinků na 1 rok

Kolekce KK kolagenu na celý rok za zvýhodněnou cenu. Každá žena tajně touží po přirozené kráse, klíčem k úspěchu je vždy ale pravidelnost a dlouhodobá péče o své tělo zevnitř a také z venku.

 

Dostupnost Skladem
19 080 Kč 14 310 Kč
Dárkový poukaz KK kolagen drinků na 1 rok
Voucher web2
Tip
19 080 Kč

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Dárkový poukaz na KK Kolageny po celý 1 rok 

Kolekce KK kolagenu na celý rok za zvýhodněnou cenu. Každá žena tajně touží po přirozené kráse, klíčem k úspěchu je vždy ale pravidelnost a dlouhodobá péče o své tělo zevnitř a také z venku. Zakoupením tohoto voucheru získáváte produkty na celý rok s 25% slevou, dárkovým balením, a dárkem který opravdu potěší.

Po obdržení našeho nádherného vstupního balíčku s 2 ks KK Kolagenu a dárkového voucheru, získáváte následující měsíc vždy do 25 dne kalendářního měsíce další novou měsíční dávku KK Kolagenu dle vlastního výběru. To znamená, že po celý rok každý následující měsíc vám přijde domů luxusní balíček - bez starostí, objednávek apod. Každý měsíc vám přijde email s dotazem, jakou příchuť budete chtít na další měsíc.

Co obsahuje dárkový voucher?

  • Kolekci kk kolagenu na celý rok
  • Krásné dárkové balení 
  • Luxusní dárkový voucher 
  • Kolagen dle vlastního výběru - při objednání voucheru do objednávky zadejte poznámku, kde si vyberete příchuť kolagenů, které vám zašleme ve vstupním balíčku
  • Dárek


Darujte ženám to po čem tajně touží a nechte starost a péči na nás. Protože to jak se o sebe staráme dnes, se projeví na tom, jak budeme vypadat za pár let.