Hydrolyzovaný KK kolagen drink Mango SLIM

Kolagen Slim s příchutí manga

 

Objevte sílu prémiového kolagenu pro vaši krásu a zdraví! Tento jedinečný produkt obsahuje hydrolizovaný rybí kolagen Naticol, který je známý svými anti-aging účinky. Kolagen je klíčový pro udržení pevnosti a elasticity kůže, je základním stavebním kamenem mezibuněčné hmoty a hraje zásadní roli ve struktuře pojivových, epiteliálních a nervových tkání.

Dostupnost Skladem
1 590 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagen drink Mango SLIM
Summer Gábi
Novinka

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Představujeme vám naši novinku mezi KK kolageny, na kterou jsme velmi hrdí. Ve spolupráci s Gabrielou Wolfovou, jsme si pro vás připravili

jedinečný doplněk stravy SUMMER KOLAGEN DRINK SLIM s příchutí MANGO.

 

Prémiový Kolagen Slim Mango nabízí účinnou kombinaci vybraných extraktů a vitamínů:

Rakytník řešetlákový: Přispívá k normální energetice, podporuje imunitní systém a trávení.

Cesmína paraquayská: Efektivně podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a metabolismus tuků.

Opuncie mexická: Známá pro svou schopnost regulovat tělesnou hmotnost.

Smetanka lékařská: Posiluje obranyschopnost organismu díky svým antioxidačním účinkům a podporuje normální trávení.

Zelený čaj: Stimuluje metabolismus tuků a přináší fyzickou i psychickou energii. 

 

 

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

HYDROLIZOVANÝ KOLAGEN nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru.

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Vitamin B1 přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie a správnému fungování srdce.

Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální činnosti.

Vitamin B12 je důležitý pro správnou krvetvorbu a je nezbytný pro správnou funkci nervového systému.

Magnesium hraje důležitou roli v metabolismu energie, syntéze bílkovin či DNA. Je nepostradatelný zejména pro správné fungování svalů a nervového systému.

Zinek se podílí na velmi složitém procesu, který přispívá k regeneraci pokožky a zvyšuje její elasticitu.

Vitamín E patří mezi nejdůležitější antioxidanty, blahodárně působí na lidský organismus a plní v něm celou řadu významných funkcí.

Co obsahuje KK Kolagen s příchutí

1 sáček obsahuje:
Rybí hydrolizovaný kolagen - 5 000 mg, magnézium ve formě hořečnaté soli kyseliny citronové - 120 mg (32 % RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C ve formě kyselina L-askorbová - 100 mg (125 % RHP), sodná sůl kyseliny hyaluronové - 75 mg, Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) extrakt z plodu 10:1 - 50 mg, Cesmína paraguayská (Ilex paraguariensis) extrakt z listu 10:1- 50 mg, Opuncie mexická (Ficus indica) extrakt z květu a plodu 10:1 - 50 mg, Smetanka lékařská (Taraxacum officinale) extrakt z kořene 10:1 - 50 mg, Zelený čaj (Camelia sinensis) extrakt 50% polyfenolů - 50 mg, Zelená káva (Coffea arabica) extrakt 50% chlorogenová kyselina - 30 mg, vitamin B5 - 33 mg (550% RHP), vitamin E ve formě D-alfa-tokoferyl acetát - 24 mg (200% RHP), zinek ve formě glukonát zinečnatý - 10,32 mg (100% RHP), Tastegem, niacin - 8 mg (50% RHP), vitamín B2 - 1,4 mg (100% RHP), vitamin B6 - 1,4 mg (100% RHP), vitamin B1 - 1,1 mg (100% RHP), kyselina listová - 0,2 mg (100% RHP), Biotin - 0,05 mg (100% RHP), vitamin B12 -2,5 μg (100% RHP), aroma mango, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, inulin, sladidla: sukralóza, glykosidy steviolu, erythritol
RHP - referenční hodnota příjmu

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

1× denně 1 sáček vysypat do 200-300 ml vody, dobře promíchat a vypít.

Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá denní dávka balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické, a tak můžete mít sáček neustále u sebe v kabelce.

Upozornění: Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15-25 °C.

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu.

BALENÍ: 30 SÁČKŮ (360 g)

Vyrobeno v ČR

KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, ič: 73861774