Hydrolyzovaný KK kolagen drink s příchutí mandarinky

KK kolagen s příchutí mandarinky. Mezi klíčové složky patří zejména kyselina hyaluronová, kolagen, vitamíny a minerální látky. Dlouhodobé užívání kolagenu dopomáhá ke zdravému vzhledu vlasů, nehtů i pružnosti kůže. Prémiový kolagen byl navržen pro spokojenost všech žen i mužů v každé životní etapě.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 590 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagen drink s příchutí mandarinky

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

KK kolagenem s příchutí mandarinky

Kolagen tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a napomáhá lepšímu pohybu. Zhruba po 20. roce se tvorba kolagenu snižuje, a proto je zapotřebí bioaktivní kolagen doplňovat. Zbavte se celulitidy, ekzému a vrásek díky dlouhodobému užívání kolagenu s kyselinou hyaluronovou.

kolagen-s-prichuti-mandarinky

kk-kolagen-hydrolyzovany

Nejdůležitější složky KK kolagenu

Prémiový KK kolagen obsahuje 5000 mg bioaktivního kolagenu Peptan ® (hovězí kolagen), aminokyseliny, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Jednotlivé složky přispívají k podpoře kožních buněk, omezují viditelné stárnutí pokožky a redukují vznik nových vrásek. Kolagen dále obsahuje minerální látky –⁠ zinek, hořčík a vlákninu inulin.

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

Bioaktivní kolagen Peptan ® nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. 

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby nových vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Hmotnost balení
360 g

Hmotnost 1 sáčku
12 g

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

Dávkování: 1krát denně jeden sáček vysypat do 200 ml vody, dobře promíchat a vypít.

Doporučení: Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá denní dávka balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické, a tak můžete mít sáček neustále u sebe v kabelce.

Co obsahuje KK Kolagen s příchutí mandarinky

1 sáček obsahuje:

hydrolyzovaný kolagen - 5000 mg, magnézium ve formě hořečnaté soli kyseliny citronové - 120 mg (32% RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C ve formě kyselina L-askorbová - 100 mg (125% RHP); sodná sůl kyseliny hyaluronové - 75 mg, kalcium pantotenát - 33 mg (550% RHP), vitamin E ve formě DL-alfa-tokoferyl acetát - 24 mg (200% RHP), zinek ve formě glukonát zinečnatý - 10,32 mg (100% RHP), niacin - 8 mg (50% RHP), vitamin B2 - 0,7 mg (50% RHP); vitamin B6 - 0,7 mg (50% RHP), vitamin B1 - 0,55 mg (50% RHP), kyselina listová - 0,1 mg (50% RHP), Biotin - 0,025 mg (50% RHP), vitamin B12 - 1,25 ug (50% RHP), aroma mandarinka, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, inulin

Sladidla: sukralóza, glykosidy steviolu

RHP - referenční výživová hodnota

Upozornění:
Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15–⁠25 °C.

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu. 

Vyrobeno v ČR

KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, ič: 73861774