Hydrolyzovaný KK kolagenový drink MIX příchutí

Úžasná edice směsi 4 vašich oblíbených příchutí. Ať už jste aktivní sportovec, zotavujete se po zranění, nebo chcete podpořit svoji krásu –⁠ KK kolagen je pro vás správnou volbou. 

Příchuti: Pomeranč, Mandarinka, Mojito, Bezinka

Dostupnost Skladem
1 690 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagenový drink MIX příchutí

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

KK kolagen mix příchutí

Kolagen tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání.

Ve výživovém doplňku naleznete hydrolyzovaný bioaktivní kolagen Peptan® 5000 mg. Po 20. letech se proces tvorby kolagenu v těle zpomaluje, pokožka ztrácí svou pevnost a pružnost, tudíž je vhodné začít s doplňováním kolagenu.

kk-kolagen-mix-prichuti

kolagen-s-kyselinou-hyaluronovou-mix-prichuti

Klíčové složky KK kolagenu a jeho účinky

KK kolagen obsahuje hydrolyzovaný kolagen – tzv. kolagenové peptidy, kyselinu hyaluronovou, vitaminy C, E a vitaminy skupiny B. Dále obsahuje minerální látky, a to konkrétně zinek, hořčík a vlákninu inulin.

Svým jedinečným složením přispívá k podpoře kožních buněk, a proto jej velice ocení ti, kteří se zotavují po úrazu nebo hodlají podstoupit operaci měkkých tkání či zákrok na klinice estetické medicíny. 

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

Bioaktivní kolagen Peptan ® nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. 

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Hmotnost balení
360 g

Hmotnost 1 sáčku
12 g

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

Dávkování: 1krát denně jeden sáček vysypat do 200 ml vody, dobře promíchat a vypít.

Doporučení: Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá denní dávka balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické, a tak můžete mít sáček neustále u sebe v kabelce.

Co obsahuje KK Kolagen mix příchutí

1 sáček obsahuje:

hydrolyzovaný kolagen (hovězí)- 5000 mg, magnézium ve formě hořečnaté soli- 120 mg (32% RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C ve formě kyselina L-askorbová - 100 mg (125% RHP); sodná sůl kyseliny hyaluronové - 75 mg, kalcium pantotenát - 33 mg (550% RHP), vitamin E ve formě DL-alfa-tokoferyl acetát - 24 mg (200% RHP), zinek ve formě glukonát zinečnatý - 10,32 mg (100% RHP), niacin - 8 mg (50% RHP), vitamin B2 - 0,7 mg (50% RHP); vitamin B6 - 0,7 mg (50% RHP), vitamin B1 - 0,55 mg (50% RHP), kyselina listová - 0,1 mg (50% RHP), Biotin - 0,025 mg (50% RHP), vitamin B12 - 1,25 ug (50% RHP), aroma Pomeranč, Mandarinka, Mojito, Bezinka, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, inulin

Sladidla: sukralóza, glykosidy steviolu

* RHP – referenční výživová hodnota 

Upozornění:

Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15–⁠25 °C. 

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu.

 

KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, IČ: 73861774