100% hedvábná čepice na spaní

100% hedvábná čepice na spaní - pro ochranu vlasů před lámáním a vysušováním během spánku. Lze použít i na Curle set z pravého hedvábí, pro jeho fixaci během spánku.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 090 Kč
100% hedvábná čepice na spaní
Hedvab čepice
Novinka

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Představte si, že máte snadno možnost vytvořit svým vlasům pohodlí a ochranu, kterou si zaslouží, a to pomocí luxusní čepice na spaní z pravého hedvábí. S tímto kvalitním produktem zamezíte vysoušení vlasů a také jejich lámání, ke kterému dochází během spánku. V kombinaci s naším 100% hedvábným povlakem na polštář docílíte toho nejlepšího výsledku.

Tato čepice je vyrobena z nejkvalitnějšího pravého hedvábí, který chrání vaše vlasy a dodává jim lesk, hydrataci a nebudou elektrizovat.

 

Vaše vlasy vás budou milovat

Hladký povrch hedvábné čepice prospívá vlasům. Všichni to známe z reklam na kondicionéry: vlas má na povrchu mikroskopické šupinky, které by měly být v ideálním případě uzavřené, protože potom jsou vlasy uhlazené a lesklé. Šupinky lze uhladit nejen správným kondicionérem, ale také mechanicky, například kartáčováním – nebo spaním na hladkém polštáři a v hedvábné čepici. Jestliže se ráno budíte s rozčepýřenými, vysušenými vlasy, zkuste hedvábnou čepici. Vyhněte se ale polyesterovému saténu, ten vlasům odebírá vlhkost a předává jim statický náboj.

 

Benefity hedvábí:

 

   • je lehký a jemný k vlasům 
   • nezanechává otlaky a netlačí ve vlasech ( je určena na spaní)
   • zabraňuje poškození vlasů během spánku
   • dodává jim správnou hydrataci

 

 

Použití: 

Čepici nasadíte před spaním, dobře utáhnete a jdete v klidu odpočívat, po probuzení sundáte a vlasy upravíte běžným způsobem.