Hydrolyzovaný KK kolagen drink s příchutí melounu

Trápí vás stárnutí pokožky? Pro vaše nehty, vlasy i kůži je nejlepší volba prémiový KK kolagen. Má velice příznivé účinky pleť –⁠ omlazuje zpevňuje pokožku. 

Dostupnost Skladem
1 590 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagen drink s příchutí melounu

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

KK KOLAGEN S PŘÍCHUTÍ MELOUNU

KK kolagen je pro vás zaručeně ta správná volba. Užívání kolagenu s kyselinou hyaluronovou napomáhá ke zlepšení pružnosti a hydrataci kůže.

Tento doplněk stravy obsahuje 5000 mg bioaktivního kolagenu Peptan®. Hovězí kolagen pozitivně ovlivňuje redukci celulitidy a vrásek. KK Kolagen uspokojí i ty nejnáročnější.

kk-kolagen-s-prichuti-melounu

kk-kolagen-v-sacku

Účinné složky KK kolagenu a jeho účinky

KK Kolagen obsahuje hydrolyzovaný kolagen – tzv. kolagenové peptidy, kyselinu hyaluronovou, vitaminy C, E a vitaminy skupiny B. Dále obsahuje řadu minerálních látek jako je zinek, hořčík a vlákninu inulin.

Tímto jedinečným složením přispívá k podpoře kožních buněk. Nespokojte se s kompromisy.

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

Bioaktivní kolagen Peptan ® nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. 

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Hmotnost balení
360 g

Hmotnost 1 sáčku
12 g

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

Dávkování: 1krát denně jeden sáček vysypat do 200 ml vody, dobře promíchat a vypít.

Doporučení: Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá denní dávka balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické, a tak můžete mít sáček neustále u sebe v kabelce.

Co obsahuje KK Kolagen s příchutí melounu

1 sáček obsahuje:

hydrolyzovaný kolagen - 5000 mg, magnézium - 120 mg (32% RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C - 100 mg (125% RHP); sodná sůl kyseliny hyaluronové - 75 mg, kalcium pantotenát - 33 mg (550% RHP), vitamin E - 24 mg (200% RHP), zinek - 10,32 mg (100% RHP), niacin - 8 mg (50% RHP), vitamin B2 - 0,7 mg (50% RVH); vitamin B6 - 0,7 mg (50% RHP), vitamin B1 - 0,55 mg (50% RHP), kyselina listová - 0,1 mg (50% RVH), Biotin - 0,025 mg (50% RHP), vitamin B12 - 1,25 ug (50% RHP), aroma melounové, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, inulin

Sladidla: sukralóza, glykosidy steviolu

RHP - referenční výživová hodnota

Upozornění:

Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15–⁠25 °C.

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu. 

KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, ič: 73861774