vzorek AURA DIVA eau de parfum

kde jsi byla? a kdy zase přijdeš? Každý se bojí když je venku ona. Diva - to je parfém, který nikoho nenechá jen tak usnout. Aura Diva si vás okamžitě  podmaní, nikdy na ni nebudete moct zapomenout a každý se za váma otočí. Vůně pro vášnivé, elegantí ženy s neodolatelným šarmem. Jedinečná, prostě výjimečná a nekonečně sexy to je AURA DIVA parfém který ti změní život.  Výrazná a Nezapomenutelná: Aura Diva je vůní pro ženy, které chtějí zanechat trvalý dojem. Je to vůně, která vám dodá sebevědomí a zároveň přitáhne pozornost ostatních.

Dostupnost Skladem
135 Kč
vzorek AURA DIVA eau de parfum

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Aura Diva - Vůně Pro Vášnivé Elegantní ženy s neodolatelným šarmem 

ukažte naplno svoji AURU DIVU - parfém za který se otočí opravdu každý, vůně která probudí smysly a nenechá vás v klidu. Velice osobitá, jedinečná a originální vůně, kterou si zamilujete. Když projdete v místnosti kolem zůstane po vás vaše AURA ještě hodně dlouho. Probuďte v sobě DIVU.

 

Aura Diva přináší do vašeho života nádech vášnivé elegance a neodolatelného charakteru, za kterým se otočí úplně každý. Diva z kolekce Aura je vůní pro ženy, které se nebojí vyjádřit svoji jedinečnou osobnost.

Floriental - Woody Elegance: S bergamotem, lychee a zázvorem v hlavě, jasmínem, tureckou růží a pivoňkou v srdci, a patchoulí, santalovým dřevem, vanilkovými boby a amberem v základu, je Aura Diva kombinací florientálního a dřevitého umění. Tato vůně je jako hledání vášně v srdci lesa.

Výrazná a Nezapomenutelná: Aura Diva je vůní pro ženy, které chtějí zanechat trvalý dojem. Je to vůně, která vám dodá sebevědomí a zároveň přitáhne pozornost ostatních.

 

Hlava : Bergamot, Lychee, Ginger

Srdce: Jasmine, Turkish Rose, Peony 

základ: Patchouli, Sandalwood, Vanilla Beans, Amber 

 

obsah balení: 2ml