Tělový balzám s koenzymem Q10 a kyselinou hyaluronovou

Zpevňující tělový balzám s koenzymem Q10. Rozmazlujte se přepychovou péčí, která zahalí vaše tělo do poetické vůně flirt. Tělový balzám zlepšuje pevnost, elasticitu a přirozený barevný tón pokožky. Skvělá kombinace kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 poskytuje intenzivní, dlouhotrvající hydratacivýživu a chrání ji před negativními vlivy vnějšího prostředí.

 

 

Dostupnost Skladem
590 Kč
Tělový balzám s koenzymem Q10 a kyselinou hyaluronovou

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Rozmazlujte se přepychovou péčí, která zahalí vaše tělo do poetické vůně Flirt z love edice. Tělový balzám pro ženy vás nadchne svou úžasnou texturou, která se na pokožce krásně rozplývá, provoní celé vaše tělo, ale také celou koupelnu. Zlepšuje pevnost, elasticitu a přirozený barevný tón pokožky. Skvělá kombinace kyseliny hyaluronové a koenzymu Q10 poskytuje intenzivní, dlouhotrvající hydrataci, výživu a chrání ji před negativními vlivy vnějšího prostředí. Bohatá a výživná textura zahalí vaši pokožku do závoje jemnosti.

Výživné zpevňující tělové máslo s s koenzymem Q10 znatelně zvyšuje pevnost a pružnost pokožky již za 10 dní. Hydratuje až 48 hodin 

Použití:
Aplikujte nejlépe ihned po koupeli nebo sprše, kdy jsou vlivem horké vody a páry otevřeny póry, a kůže je tak připravena absorbovat všechny výživné látky, které balzám obsahuje. Zvláštní pozornost věnujte partiím náchylným k vysušení jako jsou lokty, kolena. Naneste na pokožku těla a jemně vmasírujte krouživými pohyby.

 

 

Obsah balení: 200 ml