Stojí to - za to

Stojí to - za to :-) podporuje sexuální aktivitu a přirozeně přispívá k fyzické pohodě, náladě a chuti k rozkoši. Tento vyvážený doplněk stravy pro ženy a muže založený na vysoce rostlinných složkách, které podporují prokrvení a můžou tak mít pozitivní vliv na krevní oběh genitálií. Výsledkem je zvýšený potenciál pro zlepšení sexuální výkonnosti. Stojí to - za to rozpruďte vaše libido ať vás čeká skutečně radostná jízda.

 

Dostupnost Skladem
690 Kč
Stojí to - za to

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

 

Stres, každodenní rutina, hormonální fluktuace a věk mohou ovlivnit sexuální apetit.Stojí to - za to je doplňek stravy, který může dopomoci podpořit celkovou pohodu a zvýšit chuť k sexu.

Nízké libido může být důsledkem různých faktorů, ačkoli ne vždy je jasné, co jej způsobuje. Důležité je zkoumat různé příčiny, které mohou vést k poklesu sexuální touhy.

Podpořte své sexuální zážitky přírodními cestou.

Stojí to - za to obsahuje:

  • Kotvičník zemní
  • Maca peruánská
  • Ženšen pravý
  • L-Arginine
  • Damiána
  • Serenoa plazivá
  • Zinek

Dávkování: doporučujeme užívat 3 kapsle denně, po prvním týdnu užívání snížit dávku na 2 kapsle denně.

Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Obsah v 1 kapsli: 

Kotvičník zemní (tribulus Terrestris)  extrakt ze semen150 mg (*), Maca peruánská (Lepidium peruvianum) extrakt z kořene 10:1 - 150 mg (*), Ženšen pravý (Panax ginseng) extrakt ze stonku a listu - 100 mg (*), L- Arginin base - 100 mg (*), Damiána - 50 mg (*), Sereona plazivá (serenoa repens) extract z plodu 4:1 - 30 mg(*), zinek (citrát zinečnatý) 4 mg (40% RHP)

RHP - referenční hodnota příjmu/ * RHP není stanovena

Upozornění:
Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Vhodnost užívání během těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15–⁠25 °C. 

 

KK kolagen, Kobylí 212,  69110 Kobylí IČ: 73861774