Sprchový olej s vůní MANGO

Zážitek, který si zamilujete. Jemně a šetrně odstraňuje nečistoty z pokožky bez jejího vysoušení, proto je vhodný rovněž na citlivou, suchou a podrážděnou pleť. Zanechává na těle svěží, povzbuzující a harmonickou vůní MANGO, která pohladí Vaše smysly.

Dostupnost Skladem
390 Kč
Sprchový olej s vůní MANGO
Sprchový olej
Novinka

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Sprchový olej

KK sprchový olej to je zážitek, který si zamiluje opravdu každý na první dotek. Už žádná vysušená pokožka. Také nejste příznivci sprchových gelů, které vás vysuší? Tento sprchový olej jemně a šetrně odstraňuje nečistoty z pokožky bez jejího vysoušení, proto je vhodný rovněž na citlivou, suchou a podrážděnou pokožku. Navrací pokožce ztracené lipidy a pomáhá tak udržet přirozenou hydrataci. Olej zanechává na pokožce ochranný film, který posiluje její bariérovou funkci a pomáhá udržet její přirozenou hydrataci. Takže po sprchování už není nutné dalšího mazání pokožky.

Objem balení
200 ml

Obsahuje
Slunečnicový a mangový olej

Proč používat tělový sprchový olej?

Základní složkou jsou oleje slunečnicový a mandlový, které pokožku zjemňují, vyživují a ochraňují. Sprchový olej s vůní MANGO zanechává na těle svěží, povzbuzující a harmonickou vůni, která probudí vaše smysly.

Jak používat sprchový olej?

Naneste malé množství přípravku na mokrou pokožku a rozetřete. Olej s vodou vytvoří jemnou mycí emulzi, která pokožku důkladně čistí a zároveň zvláčňuje a vyživuje. Následně opláchněte vodou.