Samoopalovací pěna

Samoopalovací pěna GLOWING MOUSSE na tělo a obličej je ideální pro dosažení okamžitého bronzového opálení. Luxusní sametová pěna zaručuje extra kontrolu během aplikace pro dosažení přirozeného opálení beze skvrn.

Dostupnost Skladem
690 Kč
Samoopalovací pěna

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Přes noc jako od moře. Stejně, jako po dlouhých dnech strávených opalováním na exotických plážích, může vypadat vaše pokožka kdykoliv budete chtít. Samoopalovací pěna GLOWING MOUSSE – dark je určena pro ty, kteří jednoduše touží po tmavším opálení. Rychlé zasychání, rovnoměrný výsledek a příjemná ovocná vůně vám celý proces zpříjemní.

Vlastnosti:

  • tmavší odstín opálení
  • rychleschnoucí
  • dlouhotrvající
  • vyživující
  • intenzitu lze regulovat dobou působení
  • lehká pěnová konzistence
  • s příjemnou ovocnou vůní

Jak aplikovat:
Nejprve proveďte důkladný peeling celého těla, použít můžete tělový peeling KRÁSNÉ TĚLO  a ujistěte se, že na pokožce nezůstaly zbytky hydratačních produktů. Poté pěnu pomocí aplikační rukavice naneste dlouhými krouživými pohyby na ruce, nohy a všechny další části těla. Pěnu, která vám nakonec zbyde na rukavici, aplikujte na kolena, lokty a tvář. Vyhněte se kontaktu s vodou po dobu nejméně 4 hodiny. Podle požadované intenzity tělo po 8 – 12 hodinách se osprchujte

 

Náš tip:
chcete-li udržet a prodloužit opálení doporučujeme pravidelně hydratovat pokožku např: tělovým balzámem z Love edice. Doporučené rozmezí mezi aplikacemi je 5-7 dní.