AURA ELEGANCE eau de parfum

Aura Elegance - Vůně Elegance, Čistoty a Svěžesti

Hledáte opravdu originální parfém, který podtrhne vaši AURU. Aura je energetické pole kolem každého z nás, liší se barvou a intenzitou, každá barva má svoji charekteristiku. Pro kolekci parfému AURA má Elegance barvu bílou.  Aura Elegance  to je Vaše denní dávka elegance, čistoty a svěžesti. Pro ženy, které si zaslouží výjimečnost každý den.

 

Dostupnost Skladem
2 490 Kč
AURA ELEGANCE eau de parfum

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Parfém Aura Elegance je ideální volbou pro denní nošení díky svému lehkému a svěžímu charakteru. Tento parfém nabízí harmonii svěžích, květinových a dřevitých tónů, které vytvářejí subtilní a elegantní vůni, kterou lze nosit během celého dne. 

 

Aura Elegance - Vůně Elegance, Čistoty a Svěžesti

Elegance: Prožijte den s jedinečnou vůní, která vás obklopí elegancí a sofistikovaností. Aura Elegance je parfém pro ženy, které oceňují jemné a vkusné detaily.

Čistota: Jeho srdce, tvořené květinovými tóny irisu, cyklamenu a jasmínu, je jako záblesk čistého jara. Vůně Aura Elegance vyzařuje jednoduchost a neokázalost, které jsou znakem opravdové čistoty.

Svěžest: Provoňte svůj den osvěžujícími tóny grapefruitu a citronu v horních notách, které dodají parfému nádech svěžesti a vitalitu.

Dopřejte si nádech luxusu a elegance s Aura Elegance. Ideální volba pro každý den, kancelář, nebo pro výjimečné okamžiky.

Objednejte si Aura Elegance ještě dnes a dopřejte si vůni, která vás bude provázet celým dnem.

 

Obsah: 50 ml