Hydrolyzovaný KK kolagen drink s příchutí višně

S prémiovým KK kolagenem k bezchybné pokožce. Díky kyselině hyaluronové, minerálním látkám, vitamínům a dalším účinným složkám zpomaluje stárnutí pokožky a podporuje pružnost a hydrataci pleti. Dopřejte si to nejlepší z doplňků stravy –⁠ KK kolagen je jedničkou na trhu.

Dostupnost Skladem
1 590 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagen drink s příchutí višně

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

KK kolagen pro mladistvou pleť

Kolagen má velice pozitivní účinky proti stárnutí pokožky, zlepšuje kvalitu a růst vlasů i nehtů a napomáhá k redukci vrásek. Je jednou ze základních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání.

Po 20. roku se proces tvorby kolagenu v těle zpomaluje. Pokožka ztrácí v průběhu let svou pevnost, pružnost a začnou se objevovat první vrásky. S tím vám pomůže tento výživových doplněk, který obsahuje hydrolyzovaný kolagen Peptan® v gramáži 5000 mg v denní dávce.

hydrolyzovany-kolagen-s-prichuti-visne

kk-kolagen-hydrolyzovany-s-prichuti-visne

Nepostradatelné složky KK kolagenu

Prémiový KK kolagen obsahuje bioaktivní kolagen – tzv. kolagenové peptidy, kyselinu hyaluronovou, vitaminy C, E a vitaminy skupiny B. Dále obsahuje zinek, hořčík a vlákninu inulin. 

Kolagen drink blahodárně působí také na imunitní systém a celulitidu. Díky komplexnímu složení již nemusíte užívat další doplňky stravy. Vsaďte na jeho sílu a získejte zpět svou přirozenou krásu.

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

Bioaktivní kolagen Peptan ® nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. 

Aminokyseliny: nutričně podporují kožní buňky – fibroblasty.

Fibroblasty: jsou základní buňky pojivové tkáně, které do svého okolí produkují mezibuněčnou hmotu a kolagen. Jsou zodpovědné za vyplněnou, pevnou a pružnou pleť.

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Hmotnost balení
360 g

Hmotnost 1 sáčku
12 g

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

Dávkování: 1krát denně jeden sáček vysypat do 200 ml vody, dobře promíchat a vypít.

Doporučení: Abyste dosáhli slibovaného efektu, je důležité KK kolagen užívat pravidelně a dlouhodobě. Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá denní dávka balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické, a tak můžete mít sáček neustále u sebe v kabelce.

Co obsahuje KK Kolagen s příchutí višně

1 sáček obsahuje:

hydrolyzovaný kolagen 5000mg, magnézium ve formě hořečnaté soli kyseliny citronové 120mg (32% RVH), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C ve formě kyselina L-askorbová 100mg (125% RVH); sodná sůl kyseliny hyaluronové 75 mg, kalcium pantotenát 33 mg (550% RVH), vitamin E ve formě DL-alfa-tokoferyl acetát 24 mg (200% RVH), zinek ve formě glukonát zinečnatý 10,32 mg (100% RVH), niacin 8 mg (50% RVH), vitamínu B2 0,7 mg (50% RVH); vitamin B6 0,7 mg (50% RVH), vitamin B1 0,55 mg (50% RVH), kyselina listová 0,1 mg (50% RVH), Biotin 0,025 mg (50% RVH), vitamin B12 1,25 ug (50% RVH), aroma pomerančová, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, inulin

Sladidla: sukralóza, glykosidy steviolu

RVH - referenční výživová hodnota

Upozornění:

Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte pro vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15–⁠25 °C. 

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu.