Hydrolyzovaný KK kolagen drink s příchutí maliny

Nová příchuť v limitované edici pro váš maximální prožitek. Začněte s užíváním kolagenového doplňku stravy, se kterým docílíte mladého a zdravého vzhledu vaší pokožky. KK kolagen obsahuje jedinečné složky a je vhodný pro muže a ženy každého věku. Přejete si to nejlepší pro svoje tělo? Dopřejte si opravdový luxus mezi kolageny, to nejlepší bez kompromisů.

 
Dostupnost Skladem
1 590 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagen drink s příchutí maliny

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

KK kolagenem proti stárnutí pleti

Prémiový kolagenový doplněk stravy napomáhá ke zdravému vzhledu vlasů, nehtů i kůže. Díky obsahu velice kvalitních složek pozitivně ovlivňuje stav pokožky a zpomaluje její stárnutí. Zejména podporuje pružnost, hydrataci, hrubost a hustotu. Vědecky podložený je i vliv na redukci vrásek a celulitidy.

KK kolagen je určen nejen pro sportovce, ale pro všechny ty, kteří touží opět vypadat zdravě. Prémiový kolagen je zcela komplexní výrobek – obsahuje veškeré důležité složky, jako vitamín C nebo kyselina hyaluronová.

kolagen-s-prichuti-maliny

hydrolizovany-kolagen-s-prichuti-maliny

Hlavní složky KK kolagenu a jeho účinky

KK kolagen obsahuje bioaktivní kolagen Peptan ® 5000 mg, aminokyseliny, fibroblasty, vitaminy skupiny C, E a B, minerální látky a také kyselinu hyaluronovou.

Tímto jedinečným složením přispívá k podpoře kožních buněk, omezuje tak stárnutí pokožky, hydratuje a má pozitivní vliv na správnou funkci kloubů a imunitního systému.

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

Bioaktivní kolagen Peptan ® nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. 

Aminokyseliny: nutričně podporují kožní buňky – fibroblasty.

Fibroblasty: jsou základní buňky pojivové tkáně, které do svého okolí produkují mezibuněčnou hmotu a kolagen. Jsou zodpovědné za vyplněnou, pevnou a pružnou pleť.

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Hmotnost balení
360 g

Hmotnost 1 sáčku
12 g

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

Dávkování: 1krát denně jeden sáček vysypat do 200 ml vody, dobře promíchat a vypít.

Doporučení: Abyste dosáhli slibovaného efektu, je důležité KK kolagen užívat pravidelně a dlouhodobě. Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá denní dávka balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické, a tak můžete mít sáček neustále u sebe v kabelce.

Co obsahuje KK Kolagen s příchutí maliny

1 sáček obsahuje:

hydrolyzovaný kolagen - 5000 mg, magnézium - 120 mg (32% RVH), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C - 100mg (125% RVH); sodná sůl kyseliny hyaluronové - 75 mg, kalcium pantotenát - 33 mg (550% RVH), vitamin E - 24 mg (200% RVH), zinek - 10,32 mg (100% RVH), niacin - 8 mg (50% RVH), vitamin B2 - 0,7 mg (50% RVH); vitamin B6 - 0,7 mg (50% RVH), vitamin B1 - 0,55 mg (50% RVH), kyselina listová - 0,1 mg (50% RVH), Biotin - 0,025 mg (50% RVH), vitamin B12 - 1,25 ug (50% RVH), příchuť - malina, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, inulin

sladidla: sukralóza, glykosidy steviolu

RVH - referenční výživová hodnota

Upozornění:
Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte pro vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15–⁠25 °C. 

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu.