Hydrolyzovaný KK kolagen drink bez příchutě

Pro velkou poptávku v našem sortimentu nabízíme čistý kolagen s vitamíny, minerály a kyselinou hyaluronovou bez příchutě a bez sladidel.

Dostupnost Skladem
1 490 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagen drink bez příchutě

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

KK kolagen bez příchutě

Trápí vás vzhled vaší kůže, vypadávání vlasů či špatná kvalita nehtů? Prémiový čistý kolagen s kyselinou hyaluronovou bez příchutě a přidaných sladidel vám díky blahodárným účinkům maximální spokojenost a dopomůže v boji proti stárnutí pokožky a tvorby očních vrásek.

KK Kolagen obsahuje hydrolyzovaný hovězí kolagen – tzv. kolagenové peptidy, kyselinu hyaluronovou, zinek, hořčík a vitamíny C, E a B.

kk-kolagen-bez-prichute

kolagen-hydrolyzovany-bez-prichute

Pro koho je užívání kolagenu vhodné

KK kolagen byl speciálně navržen pro spokojenost všech mužů i žen v každé životní etapě. Pokud aktivně sportujete, hodláte podstoupit operaci, zákrok na klinice estetické medicíny nebo se zotavujete po úrazu, KK kolagen je tou správnou volbou.

Ať už vás trápí ekzém, špatná kvalita a vypadávání vlasů, nebo jen toužíte opět vypadat zdravě, užíváním kolagen drinku dopřejete vašemu tělu absolutní spokojenost.

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

Bioaktivní kolagen Peptan ® nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. 

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Hmotnost balení
360 g

Hmotnost 1 sáčku
12 g

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

Dávkování: 1krát denně jeden sáček vysypat do 200 ml vody, dobře promíchat a vypít.

Doporučení: Abyste dosáhli slibovaného efektu, je důležité KK kolagen užívat pravidelně a dlouhodobě. Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá denní dávka KK Kolagenu balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické. Sáček můžete mít neustále u sebe ať už v práci či na dovolené.

Co obsahuje KK Kolagen s kyselinou hyaluronovou

Výživový doplněk s obsahem v 1 sáčku:
hydrolyzovaný kolagen - 5000mg, magnézium - 120mg (32% RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C ve formě kyselina L-askorbová - 100mg (125%RHP); sodná sůl kyseliny hyaluronové - 75 mg, kalcium pantotenát - 33 mg (550% RHP), vitamin E ve formě DL-alfa-tokoferyl acetát - 24 mg (200% RHP), zinek - 10,32 mg (100%RHP), niacin - 8 mg (50% RHP), vitamínu B2 - 0,7 mg (50% RVH); vitamin B6 - 0,7 mg (50%RHP), vitamin B1 - 0,55 mg (50% RVH), kyselina listová - 0,1 mg (50%RHP), Biotin - 0,025 mg (50%RHP), vitamin B12 - 1,25 ug (50%RHP)

* RHP – referenční výživová hodnota.  

Upozornění:
Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15–⁠25 °C. 

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu. 

 

 

 

KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, ič: 73861774