Hydrolyzovaný KK kolagen drink s příchutí černého bezu

Jedinečná příchuť jara –⁠ černý bez. Dopřejte své pokožce, vlasům i nehtům nejlepší péči s jedinečným KK kolagenem. Jednotlivé složky dopomáhají ke zpomalení stárnutí pleti, napomáhají její hydrataci i k posílení pružnosti. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
1 590 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagen drink s příchutí černého bezu

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

KK kolagenem s příchutí černého bezu

Užívání kolagenu je vhodné pro všechny muže i ženy každého věku, kteří si chtějí co nejdéle udržet krásné a zdravé tělo s funkčním pohybovým aparátem.

Ať už jste aktivní sportovec, čeká vás operace či jiný zákrok, zotavujete se po úrazu nebo vás trápí ekzém, vyrážka či špatná kvalita vlasů, KK kolagen je přesně pro vás.

kk-kolagen-cerny-bez

kk-kolagen-v-sacku

Klíčové složky KK kolagenu k bezchybné pleti

Při dlouhodobém užívání KK kolagenu jsou pozitivní výsledky proti stárnutí pokožky viditelné už na první pohled. Prémiový kolagen účinně pomáhá bojovat proti vzniku novým vráskám, intenzivně hydratuje pokožku. Účinky dlouhodobého užívání kolagenu potvrzují výsledky studií.

Jednotlivé složky KK kolagenu se skvěle doplňují. Mezi základní složky patří kolagenové peptidy, kyselina hyaluronová, vitamín C, E, B a minerální látky –⁠ zinek, hořčík a vláknina inulin.

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

Bioaktivní kolagen Peptan ® nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. 

Fibroblasty: jsou základní buňky pojivové tkáně, které do svého okolí produkují mezibuněčnou hmotu a kolagen. Jsou zodpovědné za vyplněnou, pevnou a pružnou pleť.

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Hmotnost balení
360 g

Hmotnost 1 sáčku
12 g

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

Dávkování: 1krát denně jeden sáček vysypat do 200 ml vody, dobře promíchat a vypít.

Doporučení: Abyste dosáhli slibovaného efektu, je důležité KK kolagen užívat pravidelně a dlouhodobě. Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá denní dávka KK Kolagenu balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické. Sáček můžete mít neustále u sebe ať už v práci či na dovolené.

Co obsahuje bioaktivní kolagan s kyselinou hyaluronovou

Výživový doplněk s obsahem v 1 sáčku:
hydrolyzovaný kolagen - 5000mg, magnézium - 120mg (32% RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C - 100 mg (125% RHP); sodná sůl kyseliny hyaluronové - 75 mg, kalcium pantotenát - 33 mg (550% RHP), vitamin E - 24 mg (200% RHP), zinek - 10,32 mg (100% RHP), niacin - 8 mg (50% RHP), vitamin B2 - 0,7 mg (50% RHP); vitamin B6 - 0,7 mg (50% RHP), vitamin B1 - 0,55 mg (50% RHP), kyselina listová - 0,1 mg (50% RHP), Biotin - 0,025 mg (50% RHP), vitamin B12 - 1,25 ug (50% RHP), aroma černého bezu, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, inulin 

sladidla: sukralóza, glykosidy steviolu

* RHP – referenční výživová hodnota. 

Upozornění:
Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15–⁠25 °C. 

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu. 

 

 

KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, ič: 73861774