Iontová ultrazvuková špachtle

Objevte kouzlo iontové ultrazvukové špachtle. Čistěte si obličej rychleji, bezpečněji, méně bolestivěji, příjemněji, účinně a hlavně hloubkově. Odstraňte vrstvu odumřelých kožních buněk, odstraňte přebytečný maz, vyčistěte póry, zbavte se černých teček, vypněte svou pleť a omlaďte svůj obličej. Zlepšete mikrocirkulaci a okysličení pokožky.

Dostupnost Skladem
1 690 Kč
Iontová ultrazvuková špachtle

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Jako z kosmetického salonu, přitom ideální pro domácí použití. Iontová ultrazvuková špachtle je přizpůsobena pro snadné použití a přitom dosáhnete výsledku jako ze salonu. 

 

Funkce iontové ultrazvukové špachtle

 • čistí
 • vyhlazuje
 • exportuje ionty
 • importuje ionty

Jak iontová ultrazvuková špachtle čistí pleť?

Ultrazvuk v tomto případě funguje jako peeling - tedy odstranění odumřelých buněk a díky podkladu, tedy odličovacímu oleji je pleť dokonale a hloubkově vyčištěna. Díky této špachtli nebudete za chvíli vědět o tom, co je mastnota na pleti nebo co jsou to černé tečky.

Jemné vibrace podporují prokrvení pokožky a spolu s odstraněním odumřelých buněk, tak nastartujete přirozenou obnovu pokožky.

Vaše pleť bude tedy nejen čistá, ale také sjednocená a oživena.

 

Iontová ultrazvuková špachtle vytváří díky aplikační hlavici ultrazvukové vlny. Veškeré nečistoty, zbytky makeupu a odumřelé kožní buňky přilnou k hrotu aplikátoru. Díky ultrazvuku se dostanete i do míst, kde je s čištěním většinou problém. Špachtle se dokonale přizpůsobí tvaru obličeje.

 

Napnutí a vyhlazení pleti díky Lifting módu

Díky vibrační mikromasáži je pleť více prokrvena a startují v ní znovuobnovovací procesy. Aktivujete tvorbu kolagenu a barevně pleť sjednotíte,

 

 • zlepšení krevního oběhu prostřednictvím stimulace lymfatického systému obličeje - hladší, svěží pleť, lepší tonus (pleť je barevně jednotnější).
 • dochází k mechanické stimulaci kolagenních a elastických vláken.

 

Galvanický proud - kladná a záporná ionizace

Špachtle generuje galvanický proud s kladným nábojem. Nečistoty se záporně nabitými částicemi jsou přitahovány špachtlí jako magnet. Ideální pro odstranění černých teček.

Pokud přepnete na galvanický proud se záporným nábojem, dokonale zapracujete kosmetické přípravky přímo přes kožní póry do vrstvy dermis.

 

Hlavní výhody iontové ultrazvukové špachtle:

 • Příznivé účinky na pleť
 • Hloubkové čištění pokožky, tzv. peeling
 • Liftingový efekt jemných mimických vrásek a nerovností
 • Příjemná masáž pokožky
 • Odstraňuje z pokožky odumřelé buňky a kožní rezidua
 • Pokožka je hladší a mladistvější
 • Prevence proti tvorbě černých teček, pupínků a akné
 • Používání je naprosto bezpečné
 • Šetrný k pokožce

Technické parametry:

 • Frekvence ultrazvuku: 24khz.
 • Provozní napětí: 3,7 V
 • Kapacita baterie: 500 mAh
 • Nabíjení: bezdrátové pomocí nabíjecí stanice.
 • Nabíjecí stanice je připojena k USB kabelu.
 • Rozměry: 205x75x40 mm
 • Hmotnost: 76 g

REŽIMY:
Každý režim doporučujeme používat 3-5 minut, 1-2x týdně. Lze vystřídat všechny režimy za sebou, nebo si je rozdělit na různé dny. Celková týdenní doba ošetření by neměla přesáhnout 40 minut!

Čištění pleti (Cleaning)
Omyjte obličej čistou vodou a naneste čisticí prostředek na obličej (gel, mýdlo, olej, aj.). Stisknutím tlačítka vyberte režim "Cleaning", pro důkladné vyčištění pleti. Držte přístroj a pomalu pohybujte špachtlí podél oblasti, kterou chcete vyčistit (obr. 1), a špachtli mějte nasměrovanou proti směru pórů. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Lifting pleti (Lifting)
Očistěte obličej čistou vodou a zchlaďte ho například studeným ručníkem nebo žínkou po dobu 5-10 minut, aby se zmenšily póry. Na obličej aplikujte esenci, olej nebo sérum. Dvojím stisknutím tlačítka vyberte režim „Lifting“, pro přechod do režimu pomalého poklepávání. Pomalu s přístrojem pohybujte ve směru pórů po dobu 5 minut (obr. 2). Hloubkové a účinné složky podporují metabolismus a díky silnému kolísání ultrazvukových vln aktivují pokožku. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Hloubkové vyživení pleti (Ion+)
Očistěte obličej čistou vodou, napařte pomocí horkého vzduchu po dobu 5 minut (nebo přiložte na obličej teplý ručník či žínku na 5 minut). Aplikujte výživnou esenci. Trojím stisknutím tlačítka vyberte režim „Ion+“, pro import záporných iontů. Pomalu se špachtlí pohybujte ve směru pórů (obr. 1). Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Hloubkové čištění (Ion-)
Očistěte obličej čistou vodou, napařte pomocí horkého vzduchu po dobu 5 minut (nebo přiložte na obličej teplý ručník či žínku na 5 minut). Naneste odstraňovač černých teček, esenci, nebo masku (doporučujeme nechat působit cca 10 minut).

Čtverým stisknutím tlačítka vyberte režim „Ion-“, pro export kladných iontů (Ion-). Držte přístroj a pomalu pohybujte špachtlí podél oblasti, kterou chcete vyčistit (obr. 2), a špachtli mějte nasměrovanou proti směru pórů. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně. Pro docílení velmi hloubkového čistění použijte přístroj po dobu max. 10 minut a poté jej důkladně očistěte.

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA:
- Po každém použití je třeba přístroj ihned vyčistit, aby se zabránilo nahromadění mastnoty nebo jiných zbytků.
- Výrobek lze jemně otřít studenou vodou, teplou vodou, měkkým hadříkem nebo vatovým tamponem.
- Nečistěte přístroj přímo pod tekoucí vodou, ani jej neponořujte, mohlo by dojít k poškození přístroje.
- Nepoužívejte ostrá, korozivní nebo těkavá ředidla, plyn, ani jiné chemické čističe, které by mohly způsobit poškození přístroje.
- Při povrchovém čištění a údržbě přístroje vždy zavřete špachtli víčkem a vytáhněte nabíjecí aparát ze zdroje.
- Pokud je přístroj delší dobu v nečinnosti (3+ měsíce), plně jej nabijte a poté stroj uskladněte, aby nedošlo k poškození baterie.

DOPORUČENÍ:
- Při používání produktu držte zlaté pruhy na bočních stranách přístroje, aby docházelo k plné realizaci funkce importu a exportu iontů. Upozorňujeme, že pokud nejsou pruhy dobře chyceny, nemusí výrobek správně fungovat.
- Při použití produktu nakloňte úhel špachtle (asi 45 stupňů), a zatlačte špachtli proti směru pórů.
- Při aplikování režimu nezastavujte, nepoužívejte k aplikaci příliš velkou sílu a aplikaci provádějte vždy pomalu.
- Pokud máte na pokožce zánět, vyrážku nebo jiné problémy, použijte produkt až po vyléčení nebo po poradě s lékařem.
- Doporučujeme aplikovat opakování režimů min. v denním intervalu. Stejný režim by se neměl používat vícekrát denně!

Upozornění: Před použitím si prosím důkladně přečtěte návod, který je součástí balení. Nevhodné pro těhotné a menstruující ženy, lidi s alergií a poškozenou pokožkou. Pouze pro domácí použití, není určeno pro profesionální péči. 

PRODUKT NENÍ URČEN PRO:
Ženy v období těhotenství nebo menstruace, ženy s kožními problémy způsobenými hormonální nerovnováhou, osoby s alergiemi, kožním onemocněním, dermatitidou, kožní alergií a vážným spálením od slunce, dále také pro osoby s poškozením kůže, ekzémy a otoky.

Tělesně či psychicky postižení mají zakázáno používat výrobek, pokud nejsou pod dohledem a vedením opatrovníka, neboť opatrovník je odpovědný za bezpečnost uživatele.