Hydrolyzovaný KK kolagen drink IMUNITY + RAKYTNÍK

KK kolagen IMUNITY má blahodárné účinky proti stárnutí pokožky. Podporuje navíc také správnou funkci imunitního systému. Příchuť mandarinka + hruška + Rakytník

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
1 590 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagen drink IMUNITY + RAKYTNÍK

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Představujeme vám naši novinku mezi KK kolageny, na kterou jsme velmi hrdí. Ve spolupráci s Gabrielou Wolfovou, jsme si pro vás připravili jedinečný doplněk stravy s příchutí mandarinka hruška + rakytník, který je určen na podporu imunitního systému. Při složení jsme si dali obzvlášť záležet a vybrali jen to nejlepší pro spokojenost všech.

Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Prémiový kolagen obsahuje komplex vitamínů a minerálů a přesně definovaný poměr složek podporující imunitu. 

Kolagenový drink IMUNITY obsahuje hydrolyzovaný rybí kolagen, kyselinu hyaluronovou, vitamín C, E a vitamíny skupiny B. Dále obsahuje minerální látky zinek, hořčík a vlákninu inulín, vitamín D3, selen a acaiberry. Díky vysokém obsahu antioxidantů zlepšuje metabolismus a pomáhá v boji za ideální postavu.

Bioaktivní kolagen je nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle a patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. Je to důležitá součást kůže, nehtů a vlasů. Po 20 letech se proces tvorby kolagenu v těle zpomaluje, takže pokožka ztrácí svou pevnost a pružnost v průběhu let začnou se objevovat první vrásky.

Snížení množství kyseliny hyaluronové způsobuje to, že se pokožka dehydratuje a opadne. Bioaktivní kolagen Peptan® je protein se specifickým složením aminokyselin a dobrou biologickou dostupností. Obsahuje malé molekuly kolagenu, které se účinně absorbují do pokožky a podávají se zevnitř. Kyselina hyaluronová vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a přispívá k udržení zdravé pokožky. Bioaktivní kolagenní peptidy.

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

Bioaktivní kolagen Peptan ® nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. 

Aminokyseliny: nutričně podporují kožní buňky – fibroblasty.

Fibroblasty: jsou základní buňky pojivové tkáně, které do svého okolí produkují mezibuněčnou hmotu a kolagen. Jsou zodpovědné za vyplněnou, pevnou a pružnou pleť.

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Acaiberry v první řadě snižuje oxidační stres, jenž je způsoben toxiny z vnějšího prostředí.

Vitamin B1 přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie a správnému fungování srdce.

Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální činnosti.

Magnesium hraje důležitou roli v metabolismu energie, syntéze bílkovin či DNA. Je nepostradatelný zejména pro správné fungování svalů a nervového systému.

Zinek se podílí na velmi složitém procesu, který přispívá k regeneraci pokožky a zvyšuje její elasticitu.

Vitamín E patří mezi nejdůležitější antioxidanty, blahodárně působí na lidský organismus a plní v něm celou řadu významných funkcí.

Vitamín D3 je nepostradatelný pro správnou funkci imunitního systému.

Co obsahuje KK Kolagen s příchutí 

1 sáček obsahuje:

hydrolyzovaný kolagen - 5 000 mg, magnézium - 120 mg (32 % RVH), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C - 250 mg (312,5 % RVH), sodná sůl kyseliny hyaluronové - 75 mg, kalcium pantotenát - 33 mg (550 % RVH), vitamin E - 24 mg (200 % RVH), zinek - 25 mg (242 % RVH), niacin - 8 mg (50 % RVH), vitamin B2 - 0,7 mg (50 % RVH) vitamin B6 - 0,7 mg (50% RVH), vitamin B1 - 0,55 mg (50% RVH), kyselina listová - 0,1 mg (50% RVH), Biotin - 0,025 mg (50% RVH), vitamin D3 - 10 mg (1000 IU), selen - 50 μg, Betakaroten - 40 mg, Acai berry extrakt 25:1 - 50 mg, vitamin B12 - 1,25 μg (50% RVH), příchuť mandarinka + hruška, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, inulin, sladidla: sukralóza, glykosidy steviolu. RVH - referenční výživová hodnota 

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

1× denně 1 sáček vysypat do 200 ml vody, dobře promíchat a vypít.

Doporučení: Abyste dosáhli slibovaného efektu, je důležité KK kolagen užívat pravidelně a dlouhodobě. Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá denní dávka balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické, a tak můžete mít sáček neustále u sebe v kabelce.

Upozornění:
Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte pro vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15–⁠25 °C.

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu.