Hydrolyzovaný KK kolagen drink pro těhotné a kojící

Zpříjemněte si náročné dny jedinečným kolagenem s lahodnou příchutí maracuja. KK kolagen dodá vašemu tělu spoustu důležitých látek a vitamínů pro správné fungování organismu. Starejte se o sebe zevnitř.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
1 690 Kč
Hydrolyzovaný KK kolagen drink pro těhotné a kojící

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

KK kolagen pro těhotné a kojící

Představujeme vám naši novinku mezi KK kolageny, na kterou jsme velmi hrdí. Ve spolupráci s Top model of the World, Natálií Kočendovou, jsme si pro vás připravili jedinečný doplněk stravy s příchutí maracuja. Tento doplněk stravy pro ženy plánující těhotenství, těhotné a kojící. Při složení jsme si dali velmi  záležet a vybrali jen to nejlepší pro spokojenost všech maminek i miminka.

 

kk-kolagen-v-sacku

Účinky prémiového kolagenu s příchutí maracuja

Těhotenství je období velkých změn pro vaše tělo, a proto vyžaduje kvalitní množství živin a správnou péči. KK kolagen obsahuje kromě 2 500 mg hydrolyzovaného kolagenu také spoustu vitamínů, minerálů a kyselinu hyaluronovou.

Mezi nejúčinnější složky patří aquamin pro lepší integritu kostí, hořčík, kyselina listová nezbytná pro zdravý vývoj miminka během těhotenství, nebo vitamin K2, B1 a B6.

Jaké složky najdete v KK kolagenu?

Bioaktivní kolagen Peptan ® nejreprezentativnějším proteinem v lidském těle, který patří do strukturních proteinů s funkcí poskytování podpory a tvaru. 

Aquamin je unikátní minerální zdroj, získaný z mořských řas, bohatý na vápník, hořčík, bor, molybden, kobalt, nikl, měď, fosfor, fluor, selen, jód, sodík, železo, síru, mangan a zinek. Aquamin napomáhá ke zlepšení integrity kostí, je maximálně biologicky dostupný, posiluje kosti a svaly.

Vitamin K2 podporuje správný kostní metabolismus, kontroluje ukládání vápníku v těle a předchází kalcifikaci cév.

Kyselina listová je nezbytná pro tvorbu buněk a zdravý růst miminka během těhotenství.

Železo je nezbytné pro syntézu hemoglobinu.

Vitamin B1 přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie a správnému fungování srdce.

Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální činnosti.

Magnesium hraje důležitou roli v metabolismu energie, syntéze bílkovin či DNA. Je nepostradatelný zejména pro správné fungování svalů a nervového systému.

Kyselina hyaluronová má příznivý účinek na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk a omezení tvorby vrásek. Má také velký vliv na správnou funkci kloubů. Vyplňuje prostor mezi kolagenovými vlákny a tím přispívá k udržení zdravé a hydratované pokožky.

Hmotnost balení
300 g

Hmotnost 1 sáčku
10 g

Jak používat hydrolyzovaný kolagen

Dávkování: 1 sáček ob dva dny vysypat do 200 ml vody, dobře promíchat a vypít. 

Doporučení: Abyste dosáhli slibovaného efektu, je důležité KK kolagen užívat pravidelně a dlouhodobě. Myslíme na ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním, a proto je každá dávka KK Kolagenu balena v samostatném sáčku. Toto balení je velmi praktické. Sáček můžete mít neustále u sebe v kabelce.

Co obsahuje KK Kolagen s příchutí maracuja

1 sáček obsahuje:

hydrolyzovaný kolagen - 2 500 mg, vápník - 800 mg (100% RHP), magnesium - 240 mg (64 % RHP), protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C - 100 mg (125% RHP), sodná sůl kyseliny hyaluronové - 75 mg, calcium pantotenát - 33 mg (550% RHP), železo - 14 mg (100% RHP), zinek - 10 mg (100% RHP), Niacin - 8 mg (50% RHP), vitamin B6 - 0,7 mg (50% RHP), vitamin D3 - 25 μg (500% RHP), vitamin B1 - 0,55 mg (50% RHP), vitamin K2 - 50 μg (67% RHP), selen - 50 μg (91% RHP), fosfor - 600 mg (86% RHP), kyselina listová - 200 μg (100% RHP), Biotin - 25 μg (50% RHP), vitamin B12 - 1,25 μg (50% RHP), aroma Maracuja, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, inulin, sladidla: erytritol, sukralóza, glykosidy steviolu 

* RHP - referenční výživová hodnota

Upozornění:
Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Vhodnost užívání během těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Přípravek chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Skladujte při teplotě 15–⁠25 °C. 

Datum výroby a minimální trvanlivost do: vyznačeno na spodní straně obalu. 

Vyrobeno na Slovensku

 

 

KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, IČ: 73861774