Hydrolyzovaný Elastin

Elastin je klíčovou bílkovinou našeho těla, zodpovědný za zachování pružnosti (elasticity) tkání. Nacházíte se v kůži, cévách, plicích, šlachách a dalších orgánech. Jeho důležitou funkci můžeme snadno pozorovat: stačí stáhnout kůži a uvolnit ji. Návrat kůže zpět na své původní místo je důsledkem správné funkce elastinu. S postupujícím stárnutím však dochází k přirozenému úbytku elastinu, což představuje, že udržení potřebné elasticity je stále náročnější. Hydrolyzovaný Elastin pomáhá doplnit tento nedostatek a podpořit zachování elasticity tkání, jako tomu bylo v dětství a mládí.

Dostupnost Skladem
1 900 Kč
Hydrolyzovaný Elastin
Elastin
Novinka

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Doplněk stravy hydrolyzovaný Elastin přináší inovativní přírodní hydrolyzovaný elastin v jedinečné tobolkové formě. Elastin lze kombinovat s KK kolagenem.

Elastin je klíčovou bílkovinou našeho těla, zodpovědně za zachování pružnosti (elasticity) tkání. Nacházíte se v kůži, cévách, plicích, šlachách a dalších orgánech. Jeho důležitou funkci můžeme snadno pozorovat: stačí stáhnout kůži a uvolnit ji. Návrat kůže zpět na své původní místo je důsledkem správné funkce elastinu. S postupujícím stárnutím však dochází k přirozenému úbytku elastinu, což představuje, že udržení potřebné elasticity je stále náročnější. Hydrolyzovaný Elastin pomáhá doplnit tento nedostatek a podpořit zachování elasticity tkání.

Tento unikátní doplněk stravy obsahuje hydrolyzovaný elastin spolu s vitamínem C, který podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, důležitého pro vaši kůži, kosti a chrupavky.

Hydrolyzovaný Elastin můžete snadno kombinovat s KK kolagenem, který obsahuje další velmi prospěšné složky včetně kyseliny hyaluronové-  pro maximální účinek.

Hlavní vlastnosti:

  • Obsahuje hydrolyzovaný elastin, který podporuje udržování elasticity tkání.
  • Vitamin C může podporovat vlastní tvorbu kolagenu pro zdravou kůži, kosti a chrupavky.

Dávkování: Dvě kapsle denně. Doporučení: 1 dopoledne, 1 odpoledne vždy před jídlem.

 

Složení v denní dávce (2 kapsle):

Hydrolyzovaný elastin - 800 mg

Vitamín C (kyselina askorbová) 160 mg (200% RHP)

RHP - referenční hodnota přijmu

Kapsle obsahuje hydroxypropylmethilcelulózu.

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl.

 

Hmotnost obsahu: 60 tobolek 36 g

Vyrobeno v České republice

 

 

KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, ič: 73861774