Harmonie ženy

HARMONIE ŽENY je přírodní doplněk stravy navržený k podpoře celkového blahobytu žen. Obsahuje unikátní směs přírodních složek, včetně Macy peruánské, Drmku obecného, kotvičníku zemního a Ženšenu pravého, spolu s důležitými vitamíny a minerály. Tato pečlivě vyvážená kombinace je určena k podpoře přirozené rovnováhy a pohody v těle. Pokud hledáte podporu pro vaši celkovou pohodu a vitalitu, HARMONIE ŽENY může být pro vás správnou volbou

Dostupnost Skladem
750 Kč
Harmonie ženy

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Hormonální rovnováha hraje klíčovou roli ve všeobecném blahobytu žen v různých fázích života. Občas může dojít k nerovnováze, což může ovlivnit běžné životní procesy.

Některé projevy narušené hormonální rovnováhy mohou zahrnovat:

  • Nepříjemnosti během menstruace
  • Problémy s kvalitou pleti
  • Nepohodlí hlavy před nebo během menstruace
  • Předčasnou menopauzu
  • Změny nálad a další projevy

Doporučené dávkování je 1 kapsle ráno a 1 kapsle večer.

Upozornění: Dodržujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Doporučujeme vyváženou stravu a zdravý životní styl, včetně dostatečného spánku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti a osoby mladší 15 let, těhotné a kojící ženy.

Dávkování: 1 kapsle ráno, 1 kapsle odpoledne

 

Obsah balení: 60 kapslí, 31g

 

složení v denní dávce (2 kapsle)

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) extrakt ze semen, 40% saponinů 600 mi, Maca peruánská (Lepidium peruvianum) extrakt z kořene 10:1 200 mg, Ženšen pravý (Panax ginseng) extrakt ze stonku a listů, 15% ginsenosidů 150 mg, Drmek obecný (Vitex agnus) extrakt z květu a listu 10:1 100 mg, Serenoa plátová (Serenoa trpěna) exktrakt z plodů 4:1 60 mg, Jód (Chaluha bublinatá) 0,15 mg (100 % RHP), Zinek (Citrát zinečnatý) 8 mg (80 % RHP), Vitamin E (D-α-tokoferyl acetát) 6 mg (50 % RHP), Vitamin B6 (Pyridoxin) 1,12 mg (80 %), Vitamin B9 (kyselina listová) 0,16 mg (80 % RHP), Vitamin D 0,004 mg (80 % RHP)

 

 Vyrobeno v České republice

 

 

KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, ič: 73861774