Harmonie ženy

HARMONIE ŽENY je přírodní doplněk stravy navržený speciálně pro podporu hormonální rovnováhy u žen. Obsahuje unikátní směs přírodních složek, včetně Macy peruánské, Drmek obecného, ​​kotvičníku zemního, Ženšenu pravého a důležitých vitamínů a minerálů, které jsou pečlivě vyvážené pro správnou hormonální funkci a celkovou pohodu.Pokud se cítite vyčerpaně, podrážděné, nebo trpíte často menstruačními potížemi, migrenami, akné, návaly a nervózní může být HARMONIE ŽENY tím pravým řešením pro vás. 

Dostupnost Skladem
750 Kč
Harmonie ženy
harmonie ženy
Novinka

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Hormonální rovnováha je klíčová pro celkovou pohodu každé ženy, bez ohledu na věk a životní situaci. Bohužel, fungování hormonálního systému může být kdykoliv a neplánově narušeno,  hormonální nerovnováha se může projevit také problematikou při běžných životních cyklech.

- projevy můžou být

- bolestivá menstruace

- akné

- migrény před nebo během menstruace

- předčasná menopauza

- návaly 

- změny nálad apod

 

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl včetně dostatku spánku. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro mladší 15 let, těhotné a kojící ženy.

 

Obsah balení: 60 kapslí, 31g

 

složení: 

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) extrakt ze semen, 40% saponinů 600 mi, Maca peruánská (Lepidium peruvianum) extrakt z kořene 10:1 200 mg, Ženšen pravý (Panax ginseng) extrakt ze stonku a listů, 15% ginsenosidů 150 mg, Drmek obecný (Vitex agnus) extrakt z květu a listu 10:1 100 mg, Serenoa plátová (Serenoa trpěna) exktrakt z plodů 4:1 60 mg, Jód (Chaluha bublinatá) 0,15 mg (100 % RHP), Zinek (Citrát zinečnatý) 8 mg (80 % RHP), Vitamin E (D-α-tokoferyl acetát) 6 mg (50 % RHP), Vitamin B6 (Pyridoxin) 1,12 mg (80 %), Vitamin B9 (kyselina listová) 0,16 mg (80 % RHP), Vitamin D 0,004 mg (80 % RHP)