DIDAVIT - vitamínový drink

DIDAVIT - více než jen nápoj! Je to multidrink, který budou vaši miláčci milovat. Plný radosti a síly, který podporuje imunitu a správný růst u našich malých dobrodruhů, aby měli stále plno síly, energie a pevnou imunity. S chuťovou explozí a radostí při každém každém doušku, DIDAVIT je zdravá zábava, která dodá vašim dětem energii a vitalitu, díky praktickému provedení máte svůj zdravý elixír stále u sebe a nestane se vám, že zapomenete svůj magický nápoj doma když jste zrovna na víkend u babičky .-) Dida myslí na všechno a tak toto praktické a zabavné balení bude navíc vaše milačky bavit a budou si na něj myslet samy.❤️

Dostupnost Skladem
1 290 Kč
DIDAVIT - vitamínový drink
Didavit
Novinka

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

DIDAVIT je malý krok k velkým dobrodružstvím. Tento podpisový produkt od naší hrdinky, Didi, je plný tajemství pro zábavný život vašich nejmenších. Dida totiž ví, že být nemocný je nuda - Dida si chce pořád hrát a bavit se. Dali jsme hlavy dohromady a společně vytvořili tento  doplněk stravy, který budou vaše děti milovat, pro jeho složení, chuť a hravost. Složení tohoto pokladu zahrnuje inulin jako prebiotika pro zdravou střevní mikroflóru, vápník, hořčík, vitamin C a E, minerálky jako zinek a mnoho dalšího, aby vaše děti měli vše, co potřebují pro zdravý růst kostí, kloubů, svalů, vitalitu a hlavně pevnou imunitu. Se 30 praktickými sáčky v balení, DIDAVIT máte vše vždy na dosah ruky. Hravý, zábavný multidrink pro podporu imunitního systému, zdravý vývoj a růst vašim miláčků.

DIDAVIT obsahuje také antioxidanty jako růže šípková a aloe vera, podporující imunitu a ochranu buněk. Vitamin C podporuje zdravé kosti, cévní a imunitní systém. Zinek, hořčík a vápník podporují zdravé buňky, kosti a svaly,obsahuje složky, které podporují zdravý vývoj dětí, včetně vitamínů a minerálů pro energii, imunitu a vitalitu.

 

 Obsah sáčků: Balení obsahuje 30 sáčků, každý o hmotnosti 7 g.

 Doporučené užívání: 1x denně jeden sáček vysypat do 200 ml vody, vlažný čaj, džus, minerálka apod... dobře promíchat a vypít.

 Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let.O vhodnosti užívání se poraďte se svým lékařem.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, chraňte před přímým sluncem a mrazem.

 

❤️ DIDA Tip! Zalij mě perlivou vodou a vytvořit si si svůj tutti frutti shake :-)


 
složení: 

Inulin – prebiotikum z čekanky, aquamin – zdroj vápníku 15% RHP, magnézium ve formě hořečnaté soli kyseliny citronové 94mg (25% RHP), aroma tutti frutti, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, řepná červeň, extrakt z plodu Růže šípkové 10:1, extrakt Rakytníku řešetlákového 10:1, beta-glukan 80%, protispékavá látka: oxid křemičitý, vitamin C ve formě kyselina L-askorbová 80mg (100% RHP), extrakt z Aloe vera 200:1, niacin 11,2 mg (70% RHP), vitamin E ve formě DL-alfa-tokoferyl acetát 7,2 mg (60% RHP), zinek ve formě citrát zinečnatý 4 mg (40% RHP), vitamín B2 0,98 mg (70% RHP); vitamin B6 0,98 mg (70% RHP), vitamin B1 0,77 mg (70% RHP), kyselina listová 0,14 mg (70% RHP),Biotin 0,03 mg (70% RHP), vitamin D ve formě cholekalciferol 3 ug (60% RHP), vitamin B12 1,75 ug (70% RHP).

 

 

 

 
Vyrobeno v České republice
 
 
KK Kolagen, Kobylí 212, Kobylí 69110, ič: 73861774