BODY COL - JAHODA

Novinka na trhu - 4 klíčové živiny

  • 4 doplňky stravy
  • vše v  jednom balení

 Jednoduše geniální!

 Co obsahuje BODY COL+?

Probiotika - imunita a serotonin (hormon štěstí)  vznikají ve střevech.

Proteiny - stavební kameny pro pevné tělo.

Kolagen - absolutní základ pro pevnou pleť bez vrásek.

Elastin – zajistí  pružnou a mladistvou pleť.

Dostupnost Skladem
1 790 Kč
BODY COL - JAHODA
BODY COL - JAHODA
Novinka

Objevte sílu
KK Kolagenu

Více o KK Kolagenu

Vědecké studie potvrzují pozitivní účinky bioaktivních kolagenních peptidů Peptan®.

Obsahuje hydrolyzovaný kolagen 5000 mg, kyselinu hyaluronovou a vitamín C.

Díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce redukuje oční vrásky.

Vyvážené složení vhodné pro každoděnní užívání nezatěžuje organismus.

Detailní popis produktu

 

Pevnost těla, stav pleti, nehtů a vlasů ovlivňují hormony, stres, genetika, hubnutí, léky či nemoci, ale i výživa. Až  70 % imunity a  70% serotoninu (hormon  štěstí)  vzniká ve střevech.

Ne vždy se nám podaří dostat z jídla do těla všechny potřebné mikro a makroživiny. Prémiový suplement Body COL+ obsahuje všechny čtyři složky, které tělo potřebuje ke zpevnění, dobrému fungování střev a kráse

  1. Probiotika
  2. Proteiny
  3. Kolagen
  4. Elastin

Proč potřebujeme probiotika?

Nejmodernější vědecké studie prokazují, že imunita a pocity štěstí se vyrábí ve střevech. Body COL+ obsahuje celosvětově oceněný mix probiotik a prebiotik LactoWise®️. Tyto prospěšné mikroorganismy v kombinaci s přidanou vlákninou stimulují růst a vývoj prospěšných bakterií v trávicím traktu a zajišťují rovnováhu střevního mikrobiomu, a tím i posílení imunity, dobrého trávení a dobré nálady.

Proč potřebujeme proteiny?

Bílkoviny vytváří strukturu těla, tkání, hormonů i kožních, vlasových a nehtových buněk a hlavně  zajistí svalům pevnost. S bezlaktózovým proteinem vám nehrozí intolerance, alergické reakce, nadýmání nebo nevolnost. Přidaný kvasnicový protein je lehce stravitelný a je bohatým zdrojem vitamínů skupiny B, biotinu a kyseliny listové. Obsahuje také pro krásu a zdraví prospěšné minerály, jako je selen, draslík, fosfor, železo a chrom.

 Proč potřebujeme kolagen?

Kolagen je forma proteinu, který spojuje naše kožní buňky jako „lepidlo“, díky němu je naše pokožka pevná a hladká. Když s věkem ubývá, kůže ochabuje, objevují se vrásky. Součástí Body COL+ je nejkvalitnější mořský kolagen NatiCol®️. Má ideální složení, které naše tělo díky optimální velikosti jeho molekul dokáže velice efektivně vstřebat a dopravit do buněk kůže, k nehtům i vlasům. Pravidelný přísun kolagenu touto cestou má viditelné omlazující výsledky.

Proč potřebujeme elastin?

Zatímco kolagen se stará o pevnost kůže a udržuje ji na svém místě, elastin zajistí pružnost a hladkou tvář bez vrásek. Elastin může být poškozen například stárnutím, kouřením, stresem či výkyvy hormonů. S věkem se nám elastin z kůže vytrácí a neobnovuje se, proto je velice důležitá ochrana a prevence elastinových vláken, aby nedegradovala.

Použití: 1 odměrku smíchejte s 2 dcl vody nebo jiným nápojem (ráno vypijte na lačno 2 dcl vody a posléze Body Col +)

Nepřekračujte denní dávku.

Pro větší pevnost svalů doporučujeme navíc v průběhu dne používat navíc protein.

BODY COL+ JAHODA